Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 164209
Kurum Adı : Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
Telefon : 0 232 262 22 06 - 0 232 250 98 44
Faks : 0 232 250 01 72
WEB Adresi : http://konakhem.meb.k12.tr
Adres : Eşrefpaşa Caddesi No. 252 B Blok Konak İZMİR

VİZYON
Eğitim, öğretim ve araştırma kalitesi ile Türkiye ve dünyada tercih edilen; Takım çalışmasını teşvik eden, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip; Geleneksel sanatlarımızın özünü koruyarak çağdaş, kalıcı ve özgün eserler ortaya koyan; Evrensel değerlere saygılı, toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişen; Türkiye ve dünyanın neresinde olursa olsun aldıkları eğitimle ihtiyaç duyulan alanlarda kendi iş başarımlarını sağlamış insanların yetiştirildiği gelişmiş ülke standartlarında eğitim veren tercih edilen; bir MERKEZ olmaktır.

MİSYON
Türk Milli Eğitiminin Temel İlkeleri doğrultusunda, yaygın eğitimin önemini özümsemiş, örgün eğitim sistemi dışına çıkmış vatandaşlarımıza yaşı ne olursa olsun ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim vermek, piyasa şartlarına uyum sağlayabilecek bilgi ve tecrübeyi aktarmak, gelişmiş ülkelerin çalışma ve eğitim seviyesine ulaşmalarını sağlamak için var olan bir yaygın eğitim kurumuyuz.

BAŞARILAR
2012 İzmir Atletizm yarışması Minik kızlar 1.si minik erkekler1.si Yıldız kızlar 1. Yıldız erkekler 2. Menülerin içine alt menüler ekleybilecekmiyiz. 1 ocaktan sonra meb yönetim panelinden giriş yapınca neler yapabileceğiz ve neler sınırlanacak.

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : Kalorifer(Doğalgaz)
Öğretim Şekli : Tamgün-Tamyıl
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 08:00 ile 23:00
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : Merkez
Ulaşım : Konak Varyant yolunu kullanan otobüsler ve İkiçeşmelik yolunu kullanan otobüsler ile Konak Halk Eğitim Merkezine ulaşılabilir.
Yerleşim Yeri Bilgisi : Konak ilçe sınırları içerisinde Eşrefpaşa semtinde İnönü caddesi ile Eşrefpaşa caddesinin kesiştiği noktada bulunmaktadır.